Transport Hiszpania

Bezpiecznie na czas do celu, skorzystaj z naszego doświadczenia.

Przewozy Hiszpania

Od początku działalności zajmujemy się przewozem materiałów i towarów na trasach do Hiszpanii. Optymalne wykorzystanie możliwości, jakie daje nam znajomość tamtejszego rynku, pozwala w pełni efektywnie realizować postawione przed nami cele.

Naszej działalności nie moglibyśmy realizować bez sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu. Posiadamy rozbudowaną bazę naczep, w których dominującą rolę odgrywają popularne firanki i chłodnie.

Transport klasyczny całopojazdowy towarów

Nasze przewozy realizujemy między innymi za pomocą zwykłych naczep (tzw. firanek). Wyróżniają się one możliwością szybkiego rozładunku, nawet w przypadku towarów o dużych gabarytach. Co więcej, skutecznie zabezpieczają ładunek przed oddziaływaniem wilgoci, śniegu i innych, niebezpiecznych czynników.

Transport Chłodniczy Hiszpania

Nasze usługi obejmują przewóz towarów szczególnie wrażliwych na zmiany temperatury. Transport Hiszpania, ze względu na specyficzny klimat kraju docelowego, często wymaga zastosowania wydajnych i bezawaryjnych naczep chłodniczych. W naszej bazie posiadamy urządzenia zapewniające utrzymanie stałej temperatury, niezależnie od warunków otoczenia.

Transport towarów niebezpiecznych Hiszpania

Zajmujemy się przewozem towarów niebezpiecznych, zgodnie z zasadami zdefiniowanymi w instrukcjach ADR. Nasi pracownicy posiadają stosowne przeszkolenie z zakresu realizacji wszelkich czynności ujętych we wspomnianych przepisach, co skutecznie wpływa na ich bezpieczną i wydajną pracę.

Chcesz wiedzieć więcej na temat realizowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

SPEED TRUCK
Kinga Grzyb
Jakubowice 77
32-100 Proszowice
NIP: PL6821568963

biuro@speedtruck.eu

+48 888 290 280

+48 888 290 779