Spedycja Międzynarodowa

USŁUGI

CAŁOPOJAZDWY TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY CHŁODNICZY PLANDEKOWY SPECJALISTYCZNY

Transport Chłodniczy

Transport chłodniczy to trudne i wymagające doświadczenia zadanie, któremu sprosta nasza firma i świetnie wyszkoleni pracownicy. Dysponujemy naczepami chłodniczymi o załadunku 22 ton, oferując transport międzynarodowy i krajowy. Przewóz szybko psujących się, delikatnych towarów wymagających sprawnego i pewnego transportu to nasza specjalność.

Gwarantujemy klientowi dowóz produktów zawsze na czas i miejsce w optymalnej dla przewożonych produktów temperaturze wewnątrz chłodni. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane, dlatego nie ma mowy o usterkach na trasie.

Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, z wieloletnim stażem na europejskich trasach. Nowoczesne systemy kontroli temperatur wewnątrz chłodni. Wszystko to gwarantujemy Państwu niezawodność, skuteczność i wywiązanie się z każdego powierzonego zlecenia. Transport odbywa się zachowaniem najwyższych europejskich standardów.

pomożemy zrealizować twoje cele transportowe

Kierunki Transportu

Oferujemy usługi transportu międzynarodowego, na terenie całej Europy.

Specjalizujemy się również w przewozach na stałych trasach transportowych, Hiszpania, Polska, Francja, Niemcy, Portugalia.

SPEED TRUCK
Kinga Grzyb
Jakubowice 77
32-100 Proszowice
NIP: PL6821568963
biuro@speedtruck.eu
+48 888 290 280
+48 888 290 779